HDPE membranos

HDPE kainos už 1 m2 su PVM:

1,0 mm

Kaina: 4,85 eur/m2

1,5 mm

Kaina: 6,15 eur/m2

Storesnės membranos kainos pateikiamos pagal atskirą paklausimą

Užsakant didesnius kiekius nuo 1000 m2, taikomos spec. nuolaidos

Perkant didesnius kiekius pristatymo terminas iki 10 darbo dienų

PATARIMAS APSISPRĘSTI...

Siūlome HDPE (aukšto tankio polietilenas) 1.00 mm – 3.00 mm storio izoliacines dangas, kurios yra skirtos labai plačiam panaudojimui, kaip tvenkinių, vandens rezervuarų (ir geriamo vandens) izoliavimui. Taip pat plačiai naudojama ekologiniuose projektuose, kaip srutų kaupimo lagūnos gyvulininkystės ūkiuose, nes membrana atspari įvairiems cheminiams, šarminiams ir rūgštiniams reagentams bei druskos tirpalams ar naftos produktams. Pagal spec. užsakymus galimos melsvos, žalsvos spalvos, bet spalvotos membranos kaina yra didesnė. Populiariausios membranos yra juodos spalvos. Kai tvenkinio plotas ir gylis didelis, membranos spalva turi minimalią įtaką vandens įšilimui. Šios dangos, lyginant su kitomis kaip PVC ar gumos mišinio dangomis, yra atspariausios pradūrimams lyginant tą patį storį.

Pagrindiniai kriterijai tvenkinių ir pan. dangos pasirinkime yra dydis bei reljefas. Kada tvenkinio dydis yra daugiau kaip 200 m², mūsų rekomenduojamas optimaliausias variantas HDPE dangos! Šios dangos yra vietoje virinamos Šveicarų gamintojo suvirinimo automatais iš plačių 5-7 metrų pločio ir 150 metrų ilgio rulonų. Tai sąlygoja mažesnę rizikos vietų kiekį, kaip suvirinimo siūlės. Siūlės pagal situaciją yra taip pat tikrinamos suspauso oro slėgiu, paduodant į siūlės kanalą orą. Tai vienas tiksliausių ir pažangiausių rinkoje siūlių sandarumo tikrinimo būdų! Šios dangos atsparios UV spinduliams, turi labai ilgą tarnavimo laiką. Universaliausias rekomenduojamas dangos storis yra 1,5 mm.

Šios HDPE membranos dauguma atvejų įrenginėjamos vietoje, nes kietesnė medžiagos struktūra ir medžiagos dydis sudėtingiau transportuojamas. Pačios membranos ir darbų kainos santykis yra mažiausias rinkoje, lyginant su PVC ar gumos mišinio dangomis jei dengiamas plotas virš ~ 250 m².

Mes turime sukaupę 25 metų darbų patirtį, tad siūlome tikrai gerą ir ilgaamžį produktą!

Prekyboje: Turime

Teirautis apie prekę: