Geotekstilės

Neaustinės geotekstilės kainos už 1 m2 su PVM:

100 g/m2

Kaina: 0,75 eur/m2

150 g/m2

Kaina: 0,95 eur/m2

200 g/m2

Kaina: 1,35 eur/m2

250 g/m2

Kaina: 1,85 eur/m2

300 g/m2

Kaina: 2,10 eur/m2

400 g/m2

Kaina: 2,70 eur/m2

Prekiaujame ne mažesniais kiekiais kaip po 45 m2

Užsakant didesnius kiekius nuo 500 m2, taikomos spec. nuolaidos

Perkant didesnius kiekius pristatymo terminas iki 10 d.d.

Prekės aprašymas

Kam naudojama geotekstilė?

1. Grunto sluoksnių atskyrimas ir stabilizavimas

- Atskiriant sluoksnius taupoma galutinio sluoksnio storis bei gaunamas didesnis patvarumas. Tokiu būdu geotekstilė stabilizuoja ir sustiprina pagrindą – padidėja atsparumas įdubų, provėžų susidarymui.

- Puikus pasirinkimas kloti po trinkelėmis.

- Geotekstilė puikus sprendimas įtin stačių šlaitų stiprinimui nuo erozijos, naudojant kartu su grunto armavimo geotinklais.

2. Drenažas

- Geotekstilė filtruoja smulkias grunto daleles ir neleidžia joms patekti į drenažo sistemą ar sluoksnį

- Naudojant geotekstile drenažui, būtinas grunto barjeras su minimaliu kiekiu karbonatų (molio priemaišų), kaip plautas žvirgždas ar stambios frakcijos žvyras

3. Apsauga

- Geotekstilė apsaugo nuo mechaninių pažeidimų – aštrių akmenų, žvyro sąlyčio ar pan. Todėl geotekstilę technologiškai būtina kloti įrengiant dekoratyvinius baseinus, tvenkinius ar kitur, kur reikia apsaugoti hidroizoliacinę dangą (geomembraną). Tokiu atveju, geotekstilė klojama ant dugno, dar prieš hidroizoliacinę dangą. Labai svarbu pasirinkti tinkamą geotekstilės storį.

- Apsauga nuo piktžolių ir šaknų

- Termiškai apdorota geotekstilė naudojama norint ženkliai pristabdyti piktžolių skverbimąsi į paviršių. Netermiškai apdorotos tekstilės yra mažiau efektyvios, nes jos daugiau skirtos drenažui, geomembranų apsaugai ir pan.

- Efektyvumą lemia pasirenkamas storis.

Tai neaustiniai ir austiniai sintetiniai audiniai, naudojami apsauginių sluoksnių įrengimui izoliacinėms dangoms dekoratyviniuose tvenkiniuose, gruntų sluoksnių atskyrimui, drenažo ir filtracijos sistemų atskyrimui, takų įrengimui, kad užtikrinti tolygų dangos galima nusėdimą, bei apsaugoti takus nuo kenėjų ir žolės praaugimo augalų apželdinime, sunkiai prieinamoms vietoms.

Prekyboje: Turime
Kategorijos: Geotekstilės

Teirautis apie prekę: